Autoryzowany przedstawiciel i serwis Milacron Ferromatik

Dystrybucja wtryskarek
Milacron Ferromatik

Firma Jera-Tech zajmuje się dystrybucją wtryskarek globalnego lidera w produkcji maszyn Milacron Ferromatik. Jako autoryzowany przedstawiciel na rynek polski oferujemy maszyny wtryskowe oraz urządzenia peryferyjne w najbardziej kompatybilnych i opłacalnych rozwiązaniach technologicznych. Zapewniamy fachowe i międzynarodowe doradztwo związane z doborem innowacyjnych, ekonomicznych i kompleksowych projektach produkcyjnych, starając się przy tym sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów.

Autoryzowany przedstawiciel i serwis Milacron Ferromatik

Jesteśmy doświadczonym partnerem w produkcji maszyn wielo-komponentowych z elektrycznym lub hydraulicznym napędem osi ruchomych. Nasze urządzenia utrzymywane są w pełnym wsparciu gwarancyjnym i pogwarancyjnym, co charakteryzuje szybka dostępność części zamiennych i serwisu.

Poznaj wiodącą w branży gamę maszyn do formowania wtryskowego firmy Milacron. Szeroki asortyment maszyn skupiających się przede wszystkim na wydajności.

Zapraszamy do współpracy!

Serwis i części zamienne

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielstwem producenta maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, dzięki temu oferujemy naszym klientom pełen zakres usług związanych z prawidłową eksploatacją sprzedawanych urządzeń.

Sprawdź ofertę

Twoja maszyna ma już swoje lata? Brakuje już niektórych części zamiennych, a maszyna nadal spełnia Twoje wymagania?

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń!

Zamość koło Bydgoszczy
ul. Różana 11

89-200, Szubin