Technologia efektywnej kontroli wtrysku „iMFLUX”

iMFLUX (spółka zależna w całości należąca do Procter & Gamble) to firma zajmująca się innowacjami w zakresie oprogramowania i inżynierii, która współpracuje z liderami w branży tworzyw sztucznych, w tym producentami wtryskarek, klientami zajmującymi się formowaniem wtryskowym i dostawcami tworzyw, zapewniając znaczącą, trwałą przewagę konkurencyjną w swoich segmentach rynku. Podstawowe kompetencje techniczne iMFLUX obejmują przetwarzanie polimerów, oprogramowanie i sprzęt do sterowania maszynami, projektowanie i produkcję form, wiedzę materiałową, metrologię i analitykę oraz projektowanie przemysłowe. To wyjątkowe połączenie wiedzy technicznej pod jednym dachem zapewnia naszym klientom kompleksowe rozwiązanie niektórych z najbardziej wymagających wyzwań inżynieryjnych, przed którymi stoi branża. www.iMFLUX.com.

Milacron Holdings Corp. (NYSE: MCRN), wiodąca firma zajmująca się technologią przemysłową obsługującą przemysł przetwórstwa tworzyw sztucznych, z radością informuje, że podpisała pierwszą tego rodzaju umowę dystrybucyjną z iMFLUX (spółką zależną będącą w całości własnością Procter & Gamble ). Dzięki tej umowie dystrybucyjnej Milacron zintegruje iMFLUX ze swoimi sterownikami wtryskarki z ojczystym interfejsem użytkownika (UI) i ekranami. Milacron będzie pierwszym producentem maszyn, który zintegruje i zaoferuje tę możliwość i ma pewne wyłączne prawa do oferowania opatentowanych technologii przetwarzania iMFLUX jako w pełni zintegrowanego pakietu.

iMFLUX i Milacron M-Powered - Potęga formowania

Moduł Milacron M-Powered iMFLUX zmieni kształt branży wtryskowej, a firma Milacron będzie miała możliwość włączenia modułu M-Powered iMFLUX bezpośrednio do nowej maszyny klienta lub zapewni większość istniejących wtryskarek Milacron w modernizację M-Powered iMFLUX. Moduł iMFLUX z zasilaniem M-Powered to najnowocześniejsze adaptacyjne sterowanie procesem, poparte wieloletnimi badaniami związanymi z przetwórstwem tworzyw sztucznych; moduł M-Powered iMFLUX pomoże poprawić jakość wyprasek, a także zmniejszy ilość energii potrzebnej do ich wytworzenia.
Używając modułu M-Powered iMFLUX firmy Milacron, przetwórcy mogą zwiększyć produktywność nawet o 50% na istniejących wtryskarkach. Proces ten jest idealny do większości zastosowań związanych z formowaniem, ale jest szczególnie korzystny w przypadku materiałów o szerokich specyfikacjach, materiałów pochodzących z recyklingu i może pomóc w pracy z biomateriałami oraz w wielu innych zastosowaniach.

Serwis i części zamienne

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielstwem producenta maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, dzięki temu oferujemy naszym klientom pełen zakres usług związanych z prawidłową eksploatacją sprzedawanych urządzeń.

Sprawdź ofertę

Twoja maszyna ma już swoje lata? Brakuje już niektórych części zamiennych, a maszyna nadal spełnia Twoje wymagania?

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń!

Zamość koło Bydgoszczy
ul. Różana 11

89-200, Szubin