Technologia wielokomponentowa

Wtrysk wielokomponentowy

Firma Milacron Ferromatik jest w dziedzinie wtrysku wielokomponetnowego prekursorem i zajmuje w tej sferze przewodnie miejsce. Na bazie naszych doświadczeń powstawały projekty składające się z wielu materiałów wchodzących w skład jednego produktu a wtryskiwane były podczas jednego cyklu. Rekordem jest tutaj wtryskarka sześcio-komponentowa! Milacron Ferromatik słynie z innowacyjnych rozwiązań i podejmuje się wyzwań które dla innych firm są niewykonalne. Wieloletnie doświadczenie oraz bezkonkurencyjne „know how” pozwalają tworzyć dowolnie zaprojektowane komórki produkcyjne. Oferujemy dlatego szeroki wachlarz konfiguracji maszyn z więcej niż jednym komponentem.

Poza wtryskarkami wielokomponentowymi posiadamy w swojej ofercie niezależne agregaty wtryskowe jako doposażenia do maszyn od wszystkich producentów! Jeśli pojawi się pomysł lub wymóg produkcyjny związany z drugim (lub kolejnym) komponentem istnieje możliwość doposażenia konwencjonalnej wtryskarki jednokomponentowej w niezależny i samowystarczalny układ wtryskowo-plastyfikujący w wersji elektrycznej lub hydraulicznej.

Serwis i części zamienne

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielstwem producenta maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, dzięki temu oferujemy naszym klientom pełen zakres usług związanych z prawidłową eksploatacją sprzedawanych urządzeń.

Sprawdź ofertę

Twoja maszyna ma już swoje lata? Brakuje już niektórych części zamiennych, a maszyna nadal spełnia Twoje wymagania?

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń!

Zamość koło Bydgoszczy
ul. Różana 11

89-200, Szubin